AKCIJA
Šliaužiklis su guoliu sistemai 2740
1,27 € 1.27 EUR
AKCIJA
Tvirtinimas stiklo/ sienos laikikliui
11,04 € 11.04 EUR
AKCIJA
Slopintuvas stiklo sistemai 8600
0,30 € 0.3 EUR
AKCIJA
Slopintuvas sistemai 2740, baltas
0,25 € 0.25 EUR
AKCIJA
PVC tarpinė stiklui, U-formos
0,85 € 0.85 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt